Go to frontpage

Contact

Servicecenter / Information
Tel. +47 33 42 70 00 (Press 9 for english)
service@torp.no

Administration:
Tel. +47 33 42 70 00 (Press 9 for english)
post@torp.no

Address:
TORP Sandefjord airport
Torpveien 130
3241 Sandefjord
Norway

TORP Booking
Tel. +47 33 42 70 80
reise@torp.no

Tittel Navn E-post Telefon 
CEO Gisle Skansen gisle@torp.no 930 25 795            
Marketing and Communication Manager Tine Kleive-Mathisen tine@torp.no 995 79 848
Service Manager  Amaia Jensen amaia@torp.no 402 20 792
Security Manager Ellen Sandnes ellen@torp.no 976 06 368
Environmental Manager Lars Guren guren@torp.no 913 888 48
Manager Corporate Finance/Quality Stig Lindahl stig@torp.no 971 86 601
Project and Property Manager Ronny Stensrud ronny@torp.no 950 32 622
Safety Manager Per Åge Nilsen per.aage@torp.no 913 81 808
Operational Manager Trond Ødegaard trond@torp.no 928 20 626