Gå til startsiden

Kontakt oss

Tittel Navn E-post Telefon 
Adm.direktør Gisle Skansen gisle@torp.no 930 25 795            
Markeds- og kommunikasjonssjef Tine Kleive-Mathisen tine@torp.no 995 79 848
Serviceleder Amaia Jensen amaia@torp.no 402 20 792
Security Manager Ellen Sandnes ellen@torp.no 976 06 368
Miljøsjef Lars Guren guren@torp.no 913 888 48
Økonomisjef/CFO Stig Lindahl stig@torp.no 971 86 601
Bygg- og anleggssjef Ronny Stensrud ronny@torp.no 950 32 622
Safety Manager Per Åge Nilsen per.aage@torp.no 913 81 808
Operational Manager Trond Ødegaard trond@torp.no 928 20 626


TORP Sandefjord lufthavn
Torpveien 130
N-3241 Sandefjord

Administrasjon
Tel: 33 42 70 00 (tastevalg 2)
post@torp.no

Servicesenter
Tel: 33 42 70 00 (tastevalg 1)
service@torp.no

TORP Booking
Tel: 33 42 70 80
reise@torp.no

Reklame på TORP
Har du lyst til å markedsføre din bedrift på TORP? Les mer om reklame på TORP her, send en e-post til reklame@torp.no eller ring 33 42 70 12.

Parkering 
Apcoa drifter parkeringsplassen på TORP. Trenger du hjelp ifm parkering, kan de kontaktes på telefonnummer: +47 22 05 75 00 eller e-post: kundesenter@apcoa.no 

Personvern
Klikk deg inn på vår side om Personvern for å lese vår personvernerklæring, som kan være relevant for deg om du kontakter oss. Der finner du også kontaktinformasjon til personvernombudet.